İnsan Kaynakları

Çalışanlarımız… En büyük yatırımımız!

Şirketimiz, gelişen pazar, teknoloji ve insani değerlere paralel olarak insan gücünün geliştiği, işine, çevresine dolayısı ile temelde kendisine saygı duyan bireylerin çalışmaktan mutlu olabileceği, yaklaşan problemlerin önceden fark edilerek zamanında önlemlerin alındığı, stresten uzak bir çalışma ortamı oluşturmayı öncelikli amaç olarak değerlendirilmiş ve programının ilk sırasında bu amaca yer verilmiştir. Bu amaçla kurulduğumuzdan bu yana en büyük yatırımımızı İnsan Kaynağımıza yapıyor, sürekli gelişimin, mutlu ve başarılı personel olacağına inanıyoruz.

Uzun yıllar çalışan personelimizin sayısının her geçen gün artması ve 25 yıla ulaşan çalışanlarımızın varlığı en büyük mutluluğumuz. Biz büyük bir aileyiz ve birlikte güçlüyüz! 

 

İnsan Kaynakları Yönetim İlkelerimiz

  • İnsan kaynaklarında ırk, din, dil, etnik köken, cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkese eşit şans veririz.
  • Çalışanlarımızın bireysel ve mesleki konulardaki eğitimlerinin yanında; sağlık, güvenlik, hijyen ve doğal afetler konusunda eğitilmelerini sağlarız.
  • Sağlık ve iş güvenliği konularında önlemler alarak kurallar koyarız ve bu kurallara uyarak, uyulmasını teşvik ederiz.
  • Çalışanlara sağlıklı ve güvenilir bir iş ortamı sunarak, tüm insan kaynaklarımızın kariyer gelişimlerine destek olur ve bu amaçla geliştirme planları yapar, kaynak ayırır ve gelişimlerini izleriz.
  • Takım çalışmasının önemini bilir, tüm çalışanlarımızı öne çıkarmaya gayret eder ve destekleriz.

 

Yüksek Moral Ve Motivasyon Uygulamalarımız

Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarının güçlenmesi, sürekli yüksek tutulması için İnsan Kaynakları Departmanımız’ın öncülüğünde, grup odaklı faaliyetler ve organizasyonlar yürütüyoruz.

Her yıl çalışanlarımızın aileleri ile birlikte katıldığı geleneksel Yonca Pikniği en gözde etkinliğimiz. Ayrıca her yıl mutlaka kuruluş yıldönümümüzü güzel bir gece ya da bir hafta sonu etkinliği ile kutluyor ve bu organizasyonda 10-15-20-25 yıldır çalışanlara plaket ve hediyeler veriyoruz. Sportif amaçlı turnuvalar düzenliyor, her ay çekilişle 10 çalışanımızı yakınlarıyla sinemaya gönderiyor, personelimizin doğum günlerini ise asla unutmuyor ve kutlamalar düzenliyoruz.

Siz de bu büyük ve güzel ailenin bir üyesi olmak ve kariyerinize güçlü bir şirkette sürdürmek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz; www.yenibiris.com

Özgeçmişinizi e-mail ile göndermek isterseniz: info@yoncagida.com.tr